Jídelní stůl SCANDI 120x80

Neohodnoceno
 
Akce Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 6
 

Jídelní stůl SCANDI v obdélníkovém tvaru o rozměrech 120x80 cm. Moderní stůl je navržen v jednoduchém skandinávském stylu s povrchovou deskou v bílé barvě a dřevěnými nohami.

Dostupnost Momentálne nedostupné
Běžná cena 4 135 Kč
Ušetříte 1 405 Kč (–34 %)
2 730 Kč    
Kód produktu 1461
Kategorie Stoly
 

Jídelní stůl je místo, kde se může setkat celá rodina při chutném obědě nebo dobré večeři. Jídelní stůl neslouží výhradně ke stolování, ale je zároveň místem, kde si rodina může promluvit všechny zážitky ze svého dne nebo si případně zahrát i různé společenské hry. I proto by jídelní stůl neměl chybět v každé kuchyni, či jídelně.

Jídelní stůl SCANDI ve tvaru obdélníku je vyroben z MDF materiálu. Nohy stolu jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva, které zajistí dlouhou životnost stejně, jako povrchová deska. Moderní stůl matnou úpravou v bílé barvě doplní všechny kuchyně, či jídelny.

 

stol

 

Stůl můžete díky obdélníkovému tvaru umístit i do rohu menší jídelny. Povrch stolu se snadno udržuje a čistí od nečistot. Konce nohou jsou nastavitelné, a tak víte stůl v případě nerovností povrchu výškově nastavit, čímž zajistíte dokonalou stabilitu stolu.

 

st

 

Stůl můžete velmi pěkně oživit i výrazným barevným prostíráním. Ke stolu můžete doladit i jídelní židle z naší nabídky.

120x80

 

Rozměry stolu:

výška: 75 cm
šířka: 80 cm
délka: 120 cm

rozmer